در صورتی که اطلاعات کاربری خود در را فرم ثبت نام وارد کرده و عملیات عضویت را انجام دهید، یا با حضور در وبسایت فروشگاه اینترنتی بینگو گیم، از امکانات و خدمات این فروشگاه استفاده نمایید، و یا زمانی که مراحل خرید را انجام داده اید، مشتری یا کاربر فروشگاه بینگو گیم خواهید بود.

خوب است بدانید مطابق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ثبت سفارش در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته قابل انجام می‌باشد. 

کلیه سفارشات ثبت شده تا ساعت ۱۷ روزهای کاری (شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران )، در همان روز پردازش و بررسی می‌شوند .

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی بینگو گیم به وسیله ارسال ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید و در صف پردازش قرار می‌گیرند. 

بینگو گیم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای بینگو گیم محفوظ است. 

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید یا انصراف مشتری، کاربر باید در اولین فرصت با استفاده از روش‌های مندرج در وب‌سایت که در قسمت تماس با ما ذکر شده است، مراتب را به فروشگاه اینترنتی بینگو گیم اطلاع دهد. پس از بررسی، مبلغ پرداخت شده طی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. 

بینگو گیم تمام دقت خود را در زمینه قیمت‌گذاری و ثبت موجودی به کار می بندد، اما در صورت بروز مشکل و اشتباه در این مورد، سفارش کنسل خواهد شد و فروشگاه در اسرع وقت وجه دریافتی را به حساب مشتری واریز می نماید. 

توجه کنید وارد نمودن اطلاعات کامل و صحیح کاربر یا دریافت کننده کالا در هنگام خرید، از پیش آمدن هرگونه مشکل جلوگیری می‌کند. 

با توجه به اینکه بسته‌بندی در بینگو گیم با دقت و استاندارد بالایی انجام می‌پذیرد و ارسال نیز از طریق پست و یا شرکت‌های معتبر حمل و نقل صورت می‌گیرد، در صورت بروز خسارت در زمان ارسال، فروشگاه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور، پرداخت خسارت را پیگیری می‌نماید. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۶ ساعت کاری پس از تحویل سفارش، به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی مت‌استور اطلاع داده شود و کالای آسیب‌دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات به خدمات پس از فروش فروشگاه ارسال شود.

مشتریان گرامی می‌بایست کالای خریداری شده را در هنگام تحویل از مامور پست یا پیک مت‌استور، بررسی نمایند و در صورت هرگونه مغایرت و یا خرابی، از دریافت محصول خودداری فرمایند. در غیر اینصورت «دریافت کالا» به معنای صحیح و سالم بودن محصول تلقی خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی بینگو گیم هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در مورد محصولات را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه اینترنتی بینگو گیم درباره محتویات نظر نیست.

لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند. همچنین در درج نظرات خود، نهایت دقت را در مورد صحت آن به عمل آورند.class=”s1″>فروشگاه اینترنتی بینگو گیم نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی بینگو گیم تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی بینگو گیم دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است. کلیه محتویات سایت فروشگاه، شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت فروشگاه اینترنتی بینگو گیم تعلق دارد.

فروشگاه بینگو گیم در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی فروشگاه اینترنتی بینگو گیم اطلاع دهید